Találatok száma: 270

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  2. Fedettpályás ob: Mihály Ádám áttörte az ötméteres lélektani határt
    2020-02-24 08:13:29
    Négy érmet szereztek a Gödöllői EAC atlétát a BOK-csarnokban lezajlott viadalon. Az öregek lefutották a fiatalokat váltóban
  3. Három bajnoki érmet nyertek fedél alatt a Gödöllői EAC többpróbázói
    2020-02-17 10:27:07
    Mihály Ádám aranyérmes lett a juniorok között, Tóth Zsombor ezüst-, Kriszt Botond bronzmedáliáig jutott a felnőttek mezőnyében
  4. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  5. Klenczner Marci parádés bronzérme Münchenben
    2020-01-25 11:09:54
    A Gödöllői EAC olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságra készülő sportlövőjét csak ukrán és szerb riválisa előzte meg a rangos viadalon
  6. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  7. Sportosan búcsúztak az óévtől a Gödöllői EAC atlétái
    2019-12-23 15:05:38
    Az egyetemi műhely felnőtt és utánpótláskorú versenyzői a 2019-es évben összesen 75 érmet szereztek az országos bajnokságokon
  8. Megmentette a TIG DSE sportlövő-szakosztályát a Gödöllői EAC
    2019-12-16 16:43:56
    Az egyetemi egyesület egy újabb, eredményes részleggel gyarapodott, olyannal, amelynek versenyzője olimpiai kvótát szerzett Tokióba
  9. Vidéken vitézkedtek a gödöllői egyetemi klub atlétái
    2019-10-14 08:21:53
    Veszprémben, Pécsett és Békéscsabán remekeltek a helyi klub sportolói, akik közül Pápai Márton Mezei Liga győztes lett
  10. Három Szuper Liga-győztes atlétával büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2019-09-02 10:19:43
    Nádházy Evelin duplázni tudott, Simonváros Csanád idei legjobbját ugrotta, míg Pápai Márton egyéni csúccsal nyert
  11. Ügyes gyerekeket vár a sportok királynője csapatába a Gödöllői EAC
    2019-08-30 15:15:16
    Az egyetemi klub atlétika szakosztálya szeptember végéig hirdetett toborzót 2004-2010-es születésű fiataloknak
  12. Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád
    2019-07-21 20:15:41
    Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében
  13. Világbajnoki nyolcaddöntőig menetelt Gémesi Csanád
    2019-07-18 16:41:31
    Az első helyen kiemelt amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardvívója számára, aki a 14. helyen végzett
  14. Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében
    2019-07-09 18:58:32
    A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést
  15. Ezüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi Csanádék
    2019-06-22 17:00:35
    Drámai csatában maradt alul a döntőben a házigazda németekkel szemben a Gödöllői EAC kardvívóját is soraiban tudó magyar csapat
  16. Egy csörtegyőzelemre volt képes Gémesi Csanád a vívó Eb főtábláján
    2019-06-19 16:43:40
    Nem jutott a nyolcaddöntőbe a Gödöllői EAC kardozója egyéniben a düsseldorfi kontinensviadalon, 25. lett
  17. Atlétika: gödöllői U23-as és juniorbajnoki címek a kánikulában
    2019-06-17 10:05:50
    Az egyetemi klub versenyzői összesen tíz érmet szereztek a mátyásföldi Ikarus-pályán, amiből négy volt a legfényesebb
  18. Gödöllői atléták sikereiről is szólt a Budapest Open
    2019-06-10 10:32:05
    Tucatnyi ország kiválóságainak részvételével rendezték meg a Schulek Ágostonnak emléket állító viadalt a mátyásföldi Ikarus-pályán
  19. Edzői Életmű Díjban részesül Szörényi István
    2019-06-09 10:30:45
    A Gödöllői EAC rúdugró-szakedzője július közepén, a Testnevelési Egyetem diplomaosztó ünnepségén veszi át az elismerő címet
  20. Eltértek a pontrendszertől, közel 2 milliót bukott a Gödöllői EAC
    2019-06-05 10:17:10
    A sportágak sajátosságaira is hivatkoztak, amikor elutasították Kovács Barnabás módosító indítványát
  21. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  22. Kitüntették a Gödöllői EAC kiváló atléta edzőjét
    2019-05-27 16:51:42
    Karakas Józsefné, Jutka néni a Magyar Atlétikáért Arany fokozat elismerő címet vehette át a szervezet közgyűlésén
  23. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  24. Takács Ákos világbajnoki hatodik helyezett Torunban
    2019-03-28 07:34:59
    A Gödöllői EAC atlétája a szeniorok M35-ös kategóriájában érte el a kiváló sikert 400 méteres síkfutásban
  25. Futamhatodikként ért célba Nádházy Evelin
    2019-03-01 16:39:14
    A Gödöllői EAC sprintere 54 másodpercen belüli futással rukkolt elő élete első fedettpályás Európa-bajnokságán
  26. Nádházy Evelin: irány a glasgow-i Európa-bajnokság!
    2019-02-10 08:24:41
    A Gödöllői EAC 400-as sprintre Linzben futotta meg a fedettpályás kontinensviadal kiküldetési szintidejét
  27. Fedett pályás egyéni csúcsot repesztett Nádházy Evelin
    2019-01-26 11:47:39
    A Gödöllői EAC sprintere Norvégiában nyert rangos viadalt, és idejével közel került az Eb kiküldetési szinthez
  28. Beindult a fedett pályás idény a gödöllői atlétáknál
    2019-01-21 10:17:08
    A GEAC valamennyi korosztályban képviseltette magát a január harmadik hétvégéjén lezajlott viadalokon
  29. Az ifjúsági olimpia helyszínén gyakorol Mihály Ádám
    2018-10-05 17:11:54
    A Gödöllői EAC rúdugró tehetségét edzője, Szörényi István is elkísérte az argentin fővárosba, Buenos Airesbe
  30. Egyéni csúcsig emelkedett Simonváros Csanád
    2018-08-12 08:29:20
    A Gödöllői EAC rúdugrója betartotta a szavát, és 523 centiméteres eredménnyel nyerte a bonyhádi versenyt